Zippy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zippy Forum

İnternet hakkındaki bilgilerimizi paylaşacağımız, birlikte öğrenip, birbirimize öğreteceğimiz, arkadaşça bir ortam...

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

10 Kasım ve Atatürk

YazarMesaj
SelenX
3 Yıldızlı Üye
3 Yıldızlı Üye
SelenX

Kadın
Nereden : İstanbul
İş/Hobiler : Öğrenciyim, +Müzik, dans

10 Kasım ve Atatürk Empty
MesajKonu: 10 Kasım ve Atatürk   10 Kasım ve Atatürk Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 4:27 pm

Sitemizin "Admin Duyuruları" bölümünde 10 Kasım konusunun ele alınmasına ve site başlığının 10 Kasım'la ilgili güncellenmesine çok sevindim. Site yönetiminin bu konudaki duyarlılığından gurur duydum. Yönetimi kutlarım.

Atatürk'ü unutturmaya yönelik bütün çabalara karşın, Türk gençliği Atatürk'ün gösterdiği yoldan ayrılmayacaktır.

Ayrıca, Atatürkçülük görüntüsü altında, ona en büyük hainliği yapmak amacındaki "Mustafa" filmini izlememek ve izlenmemesine çalışmak kampanyasına katılıyorum. "Ülkeye ne olursa olsun, ben alacağım paraya bakarım" zihniyetindeki Can Dündar'ı şiddetle kınıyorum.

Admin'in 10 Kasım mesajının, üye olmayanlar tarafından görülemeyecek olması nedeniyle, onların da görebilmesi için, mesajın ekindeki karikatürü, aşağıya kopyalıyorum. O karikatürdeki durumun, çizildiği dönemdekinden daha çok geçerli olduğu bir zamanda yaşıyorsak, gerektiği kadar sahip çıkamadığımız içindir.

10 Kasım ve Atatürk Anitka10

http://zippy.forummum.com

10 Kasım ve Atatürk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-