Zippy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zippy Forum

İnternet hakkındaki bilgilerimizi paylaşacağımız, birlikte öğrenip, birbirimize öğreteceğimiz, arkadaşça bir ortam...

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadıköy'den Selâmlar...

2 posters
YazarMesaj
Kadıköylü
1 Yıldızlı Üye
1 Yıldızlı Üye
Kadıköylü

Erkek
Nereden : İstanbul
İş/Hobiler : Bilgisayar
Lâkap : Kadıköylü

Kadıköy'den Selâmlar... Empty
MesajKonu: Kadıköy'den Selâmlar...   Kadıköy'den Selâmlar... Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 9:56 pm

Merhabalar, cheers
Ben çok yeniyim. Ama, galiba buradaki herkes henüz yeni sayılır. Yeni başlayan bir site, ama bence çok güzel başlamış ve bu hızla, çok güzel yerlere ulaşacağına inanıyorum.
sunny Bence bir siteye üye olunduğunda, en az oradan aldıklarımız miktarında oraya birşeyler eklemek, namus borcudur. Ben de elimden geldiği kadar paylaşımda bulunmaya ve hergün katılımımı sürdürmeye söz veriyorum.

En son Kadıköylü tarafından Ptsi Eyl. 15, 2008 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://zippy.forummum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kadıköy'den Selâmlar...   Kadıköy'den Selâmlar... Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:15 pm

Aramıza hoşgeldin "Kadıköylü" Very Happy
m_c_g
Editör
Editör
m_c_g

Erkek
Nereden : Kuşadası / AYDIN

MesajKonu: Geri: Kadıköy'den Selâmlar...   Kadıköy'den Selâmlar... Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 4:58 pm

hoşgeldin söylediklerine %100 katılıyorum iyi forumlar...
Kadıköylü
1 Yıldızlı Üye
1 Yıldızlı Üye
Kadıköylü

Erkek
Nereden : İstanbul
İş/Hobiler : Bilgisayar
Lâkap : Kadıköylü

MesajKonu: Geri: Kadıköy'den Selâmlar...   Kadıköy'den Selâmlar... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 12:58 am

Arkadaşlar, kusura bakmayın.
Bilgisayarımda bir sorun var. İnternete girdiğimde, adres çubuğuna birşey yazamıyorum. Günlerdir bununla uğraşıyorum.

Gecenin bu saatinde, moralim biraz yerine geldi. Galiba hallettim, ama nasıl halloldu, hangi yaptığım değişiklik işe yaradı, ben de bilmiyorum. Tekrar olursa ne yapacağımı yine bilmiyorum yani. Neyse, şimdilik oldu ya, ohhh be...

İnternete girince ilk işim, forumumuza bakmak oldu. Yeni arkadaşlar katılmış. Hepsine "hoşgeldiniz" diyorum.

Güzel tartışmalar da başlamış. Forum sitelerinde tartışma olmazsa, orası zaten çok sıkıcı oluyor. Bu açıdan, bu durum olumlu bence.

Ama, tartışırken, sıkışan taraf, artık beyniyle cevap veremiyorsa, hemen karşısındakinin zekâsına lâf atan şeyler yazmaya başlar genellikle. Bizde böyle şeyler olmasın lütfen. Çünkü, bir forum tartışmasında karşısındakine "geri zekâlı" anlamında sözler söylemek, kendi zekâsının artık çaresiz ve yetersiz kaldığını zavallıca ilân etmekten başka bir şey değildir.

Bizde böyle şeyler olmamasını diliyorum. Yoksa, tartışmalar elbette olmalıdır. Tartışmanın olduğu her yerde, insan var demektir, insan zekâsı var demektir. İyidir. Olumludur. Böyle olmayan yerde durmanın da anlamı olmaz zaten.

Neyse, bu saatte (saat 02'ye geliyor) online kimse olmadığı için, şimdilik bu mesajı bırakıyorum ("Tekrar hoşbulduk" anlamında). Ama, yatma zamanıma kadar bu pencereyi kapatmayıp, online olarak bırakırım. By..

.
http://zippy.forummum.com

Kadıköy'den Selâmlar...
1 sayfadaki 1 sayfası