Zippy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zippy Forum

İnternet hakkındaki bilgilerimizi paylaşacağımız, birlikte öğrenip, birbirimize öğreteceğimiz, arkadaşça bir ortam...

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js

3 posters
YazarMesaj
Barış.B
Editör
Editör
Barış.B

Erkek
Nereden : Kuşadası
İş/Hobiler : PC, intenet, Resim, Kitap, Müzik, Mentalizm

Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js Empty
MesajKonu: Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js   Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 6:17 pm

Tüm web masterler sürekli sitelerine kod, script, grafik benzeri kaynak bulabilecekleri yerler ararlar. Yeni bulduğum bir sitede bunların hepsi bir arada var.Adı Asp-Js. Üstelik İngilizceyle beraber Türkçe dahil 8 dilde yapılmış. Görebilceğiniz en zengin java script arşivi diyebilirim. Linkini alta veriyorum;

En son barisb tarafından Paz Eyl. 14, 2008 6:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://zippy.forummum.com
Kadıköylü
1 Yıldızlı Üye
1 Yıldızlı Üye
Kadıköylü

Erkek
Nereden : İstanbul
İş/Hobiler : Bilgisayar
Lâkap : Kadıköylü

MesajKonu: Ben de Anasayfam yaptım.   Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 11:58 pm

Bildiğim ve kullandığım bir site... Sekiz dilde bölümleri var. Türkçe de var.
Free Javascript.

Siteyi anasayfa yapanların sayısına göre, sağda bayraklar görünüyor. www.asp-js.com adresini ben de açılış sayfam yaptım. Bayrağımızı yükseltelim. Bence siz de açılış sayfanız yapın ve Sık-Kullanılanlar'a ekleyin.

Sitede yenileme çalışması başlamış, ama yakında eskisinden daha güzel olacak gibi görünüyor.
Bedava Javascript her zaman gerekli. Ayrıca, komik resimler adında bir bölümü vardı, tekrar konacak mı, bilmiyorum

Bilmeyenler için güzel bir bilgilendirme...

.
SelenX
3 Yıldızlı Üye
3 Yıldızlı Üye
SelenX

Kadın
Nereden : İstanbul
İş/Hobiler : Öğrenciyim, +Müzik, dans

MesajKonu: Geri: Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js   Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 4:12 pm

Evet, site daha önce sadece İngilizce idi. Şimdi 7 dil daha eklemek için, yeniden yapılandırma çalışmasına girmiş.

Bu çalışma bittiğinde, Türkçe olarak da siteden yararlanabileceğiz.
Çok güzel... good

.

Web Masterlara Harika Kaynak - Asp-Js
1 sayfadaki 1 sayfası